Ponad 25 lat na rynku

O nas

Historia firmy ADAD sięga roku 1996, kiedy jako młode małżeństwo z Jasła postanowiliśmy rozpocząć produkcje i montaż szaf na wymiar.

Lata doświadczenia na lokalnym rynku, ciągłe poszerzanie naszej oferty oraz kompetencji zaowocowało szerokim gronem zadowolonych klientów.

Obecnie świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują wykonanie projektu, produkcję oraz montaż mebli. W naszej ofercie posiadamy również gotowe i nowoczesne rozwiązania od sprawdzonych polskich dostawców.

 

Właściciele

Za jakość odpowiadamy nazwiskiem.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wycieczkę po naszym sklepie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. A dla tych, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań przygotujemy i zrealizujemy każdy projekt.

Agnieszka Dzikowska
Artur Dzikowski

Agnieszka Dzikowska

Architektka oraz doświadczona projektantka wnętrz. Zadba o każdy detal Państwa wnętrz, zarówno ten wizualny jak i użytkowy.

Artur Dzikowski

Założyciel firmy ADAD. Zapewni profesjonalną obsługę i zadba o każdy szczegół Państwa zamówienia.Adad - meble kuchenne to autoryzowany dystrybutor firmy KAM produkującej modułowe meble kuchenne Kammono.
Modułowe meble kuchenne oferujemy w naszym sklepie internetowym w dwóch wersjach: meble Kammono nowoczesne, meble Kammono klasyczne.

Jesteśmy przekonani, że wszystkie modułowe elementy wyposażenia wnętrza takie jak szafki kuchenne, akcesoria, oświetlenie oraz blaty spełnią Państwa oczekiwania. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że prezentują się bardzo stylowo zarówno w minimalistycznych, jak i klasycznych wnętrzach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.